לוקמיות חריפות

כל המידע הכללי והחיוני שצריכים לדעת בנוגע לניסויים קליניים במקום אחד, לקריאה לחצו כאן


לוקמיה מיאלואידית חריפה (AML)
מחקר שלב 3 רב מרכזי, בהקצאה אקראית, כפול סמיות, מבוקר פלצבו המתבצע על מעכב ה- FLT3 גילטריטיניב (ASP2215) הניתן כטיפול משמר לאחר טיפול השראה/ביסוס בנבדקים עם לוקמיה מיאלואידית חריפה (AML) בעלי מוטציית FLT3/ITD המצויים בהפוגה מלאה ראשונה. להמשך קריאה לחצו כאן

נבדקים מגיל 18 ומעלה עם לוקמיה מיאלואידית חריפה עם מוטציה ב-IDH1 אשר לא טופלה בעבר
מחקר שלב 3, רב מרכזי, כפול סמיות, אקראי, בביקורת פלצבו, על AG-120 בשילוב עם אזאציטידין (Azacitidine) לטיפול בנבדקים מגיל 18 ומעלה עם לוקמיה מיאלואידית חריפה עם מוטציה ב- IDH-1 אשר לא טופלה בעבר.
להמשך קריאה לחצו כאן

AML או MDS
מחקר פאזה 2a, גלוי תווית, בן שני שלבים: שלב א' שלב מציאת מינון מחקר להערכת הבטיחות והיעילות של שני מינוני נרופא במטופלים עם לוקמיה מיאלואידית חריפה או תסמונת מיאלודיספלסטית בסיכון גבוה. שלב ב': שלב אישור מינון – מחקר אישור מינון להערכת.
להמשך קריאה לחצו כאן

לויקמיה מיאלואידית חריפה (AML) שאובחנה לראשונה או נשנית/עמידה (R/R)
ניסוי רב-מרכזי בשלבים 2/1 על טיפול באמצעות HDM201 בתוספת לכימותרפיה עבור בוגרים עם לוקמיה מיאלואידית חריפה (AML) חוזרת/עמידה (R/R) או שאובחנה לאחרונה (1L) (ניסוי מס' CHDM201A2101).
להמשך קריאה לחצו כאן

לוקמיה מיאלואידית חריפה חוזרת/עמידה
מחקר העלאת מינון, שלב 1, של פלוטטוזומאב (Flotetuzumab), חלבון CD123 x CD3 DART, בשילוב עם MGA012, נוגדן נגד PD-1, במטופלים עם לוקמיה מיאלואידית חריפה חוזרת או עמידה.
להמשך קריאה לחצו כאן

לוקמיה מילואידית חריפה
מתן תאי T מהונדסים CAR-T CD19 לחולי לוקמיה מילואידית חריפה (AML) המבטאים טרנסלוקציה 8:21 ומשכך CD19.
להמשך קריאה לחצו כאן

לוקמיה מיאלואידית חריפה
מחקר שלב 1ב/2, רב-מרכזי, בתווית פתוחה, להערכת הבטיחות והיעילות של KRT-232 בשילוב עם ציטאראבין במינון נמוך (LDAC) או דציטבין במטופלים עם לוקמיה מיאלואידית חריפה (AML)
להמשך קריאה לחצו כאן

לוקמיה מיאלואידית חריפה FLT3-ITD (+)
מחקר שלב 3, כפול סמיות ומבוקר אינבו, לבדיקת מתן של קוויזארטיניב (Quizartinib,AC220) בשילוב עם כימותרפיה השראתית וכימותרפיית יצוב, ובמתן כטיפול תחזוקה, לנבדקים בני 18 עד 75 שנים שאובחנו לאחרונה כחולים בלוקמיה מיאלואידית חריפה בעלי מוטציית ( FLT3-ITD ).
להמשך קריאה לחצו כאן

מלוקמיה מיאלואידית חריפה נשנית או עמידה, עם מוטציות FLT3-ITD
מחקר רב מרכזי עם העלאת מינון בפאזה 2/1, להערכת הבטיחות, הפרמקוקינטיקה, הפרמקודינמיקה והיעילות של קוויזארטיניב הניתן בשילוב עם כימותרפיית השראה מחדש, וכטיפול אחזקה יחידני, בילדים בגילאי חודש ועד 18 שנים (ובמבוגרים צעירים עד גיל 21), הסובלים מלוקמיה מיאלואידית חריפה נשנית או עמידה, עם מוטציות FLT3-ITD
להמשך קריאה לחצו כאן

לוקמיה מיאלואידית חריפה
מחקר שלב 2ב, בתווית פתוחה, בעל זרוע אחת, רב-מרכזי, להערכת היעילות והבטיחות של BST-236 כטיפול יחידני במטופלים בוגרים הסובלים מלוקמיה מיאלואידית חריפה שאובחנה לראשונה ושאינם מתאימים לקבלת טיפול השראה סטנדרטי
להמשך קריאה לחצו כאן

לוקמיה לימפובלסטית חריפה
מחקר שלב I במינון עולה להערכת הבטיחות של AFM11 (CD19 x CD3 TandAb) במטופלים בוגרים עם לוקמיה לימפובלסטית חריפה של פרקורסורים של תאי B, נשנית או עמידה לטיפול.
להמשך קריאה לחצו כאן

לוקמיה מיאלואידית חריפה
מחקר שלב 2 על השימוש בקוסאטוזומאב (cusatuzumab) בשילוב עם אזאציטידין (Azacitidine) לטיפול במטופלים עם לוקמיה מיאלואידית חריפה שאובחנה לאחרונה, שאינם מועמדים לכימותרפיה אינטנסיבית.
להמשך קריאה לחצו כאן